Karnet SPA jako prezent

zaproszeniespa.jpgZabieg w TOŁPA SPA Borowinowym to elegancki pomysł na prezent.

Osoba obdarowana w ramach określonej kwoty, będzie mogła wybrać dowolny zabieg z naszej oferty, od masażu relaksującego przez ceremonie i rytuały po zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała.

Sprawimy, by osoba obdarowana poczuła się u nas wyjątkowo...

Kupując zabieg na dowolną kwotę otrzymają Państwo ręcznie wypisane zaproszenie do TOŁPA SPA. Przy zakupie na kwotę powyżej 200 zł zaproszenie pakujemy w eleganckie firmowe pudełko z firmowym kosmetykiem marki TOŁPA.

Na prezent polecamy:

Ceremonia Borowinowa
Zabieg wprowadzający w stan głębokiej  relaksacji połączony z regeneracją w kapsule SPA, peelingiem oraz masażem.

Rytuał Borowinowy
Seans pielęgnacyjny odbywający się w mozaikowej łażni borowinowej. Sprzyja przywróceniu równowagi, przejemnie pobudza i regeneruje.

Podwójna Przyjemność
Kompleksowa pielęgnacja ciała i odprężenie dla dwojga. Zabieg na bazie unikatowych właściwości borowiny TOŁPA z wykorzystaniem życiodajnego wpływu wody na organizm.

Borowinowa Witalność
Zabieg odbywający się w łaźni borowinowej, gdzie atmosfera sprzyja rozmowom, dyskusjom lub... odprężeniu.

Masaż Borowinowy
Firmowy masaż całego ciała o działaniu tonizującym, wykonywany w łaźni borowinowej na podgrzewanym mozaikowym stole z wykorzystaniem borowiny TOŁPA.

Witalizujące Wzmocnienie
Relaksujący seans pielęgnacyjny całego ciała z dwoma masażami oraz masażem dłoni i stóp, a także kąpielą ozonowo-perełkową, która przyjemnie odpręża i odświeża całe ciało.